מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

צימרים מומלצים

נמצאו: 74 סוויטות יוקרתיות

סוויטות יוקרתיות

האירוח הכפרי הכי טוב שאנחנו מכירים הוא בישראל. בכל פינה ישנם אנשים חמים ומסבירי פנים, שרק רוצים לעשות לנו כיף חיים בחופשה שלנו. ועדיין, יש לנו את העדפותינו שלנו שמנחות אותנו כל פעם למקומות מסוימים ולא לאחרים. ולמה זה, בעצם? כי אנחנו כל הזמן מחפשים את הטוב ביותר. יש לנו רצון עז "לשפר עמדות" בכל הנוגע לרמת האירוח שממנה ניהנה בחופשה הבאה שלנו, כי תרבות האירוח הכפרית בישראל פינקה אותנו מאוד, והרגילה אותנו שהשירות משתפר תמידית, האבזור מתקדם יותר ממתקדם והעיצוב כל פעם יותר רומנטי ממקודם. אז עכשיו, לקראת החופשה הבאה שלנו, הגיע הזמן לבדוק מה האירוח הכפרי תומן בחובו עכשיו? איזה הפתעות ישנן בתחום שעוד לא גילינו, אילו מקומות עוד לא ראינו ואילו טעמים עוד לא טעמנו?
במקום שבו כל השאר מחוויר, סוויטות האירוח הישראליות מככבות. אם אנחנו רוצים אירוח על רמה, כל מה שצריך זה לדפדף באינטרנט ולחפש אחר סוויטות אירוח או לחילופין מלון בוטיק. ובמה נבדלות, תשאלו, סוויטות אירוח, נאמר, מצימר רגיל? אז זהו שקשה קצת לשים את האצבע על ההבדל הראשי, המרכזי, שבין אירוח כפרי רגיל בין אירוח בסוויטה. קשה, כי אין אחד כזה. ההבדל הוא בגישה, בהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר כך שהחופשה תהיה לא פחות ממושלמת על כל פניה.

למה לצפות מסוויטת אירוח?

הדבר הכי חשוב בסוויטה הוא ... בעצם, אין דבר כזה, הדבר הכי חשוב. לכל אדם חשובים פרמטרים אחרים ובשביל זה אנחנו עושים את המחקר באינטרנט לפני שנוסעים. אבל אנחנו נוכל לספר לכם קצת על הדברים שכדאי לדעת.
ראשית, בסוויטות אירוח כדאי לבדוק את המיקום. הרי סוויטות ברמה גבוהה אפשר למצוא בכל מקום, אבל השאלה היא מה תרצו לעשות כשתצאו, אם תצאו, מהסוויטה. תמיד כדאי לבדוק אילו אטרקציות יש בסביבה ולדאוג לבדוק את זה גם מול בעלי הסוויטה – בדרך כלל יש להם טיפים מצוינים על איך להעביר חופשה יוקרתית בסטייל, ואפילו קצת בהנחה. טיולי טרקטורונים, ג'יפים, רכיבה על סוסים לכיוון השקיעה, שיט בקיאקים, סדנאות זוגיות ורוחניות, טיפולי ספא ואפילו מסעדות מצוינות, הכל לפי טעם אישי – יש אינספור אפשרויות, אבל בשביל לא להטריד את עצמכם עם הצורך לבחור כשאתם כבר טובלים בג'קוזי – תכננו את הדברים מראש (אלא אם כן יש לכם תכניות להפתיע את בן/בת הזוג ואז תעשו את עצמכם כאילו אתם הכי ספונטאניים בעולם...).
שנית, בהינתן ההשקעה הכספית שכרוכה בלהתארח בסוויטות היוקרתיות של ארצנו, תנסו לוודא שאתם אכן מקבלים את מה שחשוב לכם לקבל – תשאלו את כל השאלות מראש. אם, לדוגמא, חשובה לכם מאוד הפרטיות, יש לוודא כמה סוויטות יש במתחם והאם הן כולן בתפוסה מלאה בדיוק באותו סוף השבוע בו אתם מתכוונים לבוא לבקר? אם אתם מתכננים לשבת לארוחת הבוקר על המרפסת הענקית שראיתם בתמונות של הסוויטה, אותה מרפסת פרטית מוקפת סוכת גפנים, שפונה לנוף האינסופי והמרהיב של הגליל, או הגולן, או הכינרת... תוודאו שאינכם חולקים את אותה המרפסת עם הזוג שבסוויטה השכנה. אותו כנ"ל לגבי הג'קוזי ספא והסאונה היבשה שעשויות להימצא במתחם.
בכל מקרה, דעו לכם שסוויטות אירוח בארץ הן בהחלט מושקעות, ובעלי הסוויטה משתדלים ביותר, בגלל התחרות העצומה בענף, להביא לכך שהלקוחות יהיו לקוחות חוזרים ונשנים, שהרי חגים, מועדים לשמחה וסתם סופי שבוע פנויים לא חסר לנו באמת, אנחנו פשוט חוששים לפעמים לצאת כי לא תמיד יודעים מה נקבל. אז אין מה לחשוש – היוקרה והפאר של האירוח המקומי מחכים לכם במרחק נסיעה קצרה, בצפון, במרכז וגם בדרום הארץ.