מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

צימרים מומלצים

נמצאו: 52 צימרים מבודדים

צימרים מבודדים

זוגות רבים נהנים לבלות זמן איכות יחדיו בצימר. הצימר הוא שיטת הבילוי הרומנטית ביותר הקיימת בארצנו. אין כמו זמן איכות במקום שהוא כולו פרטי ומשלכם. אפשר לשכוח מהעולם, לכבות את הטלפון ולהקדיש זמן איכות אחד לשני. אך ישנם זוגות אשר מעדיפים לבלות את זמנם המשותף ללא שום הפרעה מכל סוג שהוא. לשם כך, בטרם תשכרו צימר כדאי לוודא כי הוא אכן עונה על דרישה זו.

מתחמים מסוגים שונים: בעלי צימרים רבים מחזיקים על שטחם מתחם של כמה צימרים. לעיתים הצימרים נמצאים במרחק מספר מטרים אחד מהשני, חולקים דשא או שביל גישה. במידה ואינכם חשבים בנוח עם חלוקה מסוג זה, כדאי לוודא מראש כי אין זה המצב עם הצימר אותו אתם עומדים לשכור. במתחמי צימרים רבים ישנם צימרים זהים לחלוטין, ובעל הצימר אינו טורח להזכיר כלל באתר האינטרנט כי ישנו יותר מצימר אחד על אותו שטח אדמה. חבל לבוא לחופשה ולגלות להפתעתכם כי ישנם אנשים שונים המאיימים על מרחבכם האישי. גרוע עוד יותר עלול להיות המצב במתחמי צימרים המותאמים למשפחות או הבאת בעלי חיים. גם נתונים אלו כדאי לקחת בחשבון. בעוד זוגות חשים לעיתים רחוקות שלא נוח בקרבת זוג אחר, קרבה למשפחה עם ילדים עשויה לגרום לאי נעימות, רעש והפרעה.
כמו כן, ייתכן שמתחם צימרים מסוים יכלול בתוכו ספא פעיל. אמנם יש יתרון אדיר לעובדה כי לצימר שלכם צמוד ספא, אך קחו בחשבון שספא זה עשוי לארח גם אורחים מבחוץ אשר יגיעו ולשטח המתחם במהלך היום, ושוב זו עשויה להיות הפרעה מסוימת לפרטיות.

צימר מבודד: צימר מבודד הוא צימר אשר נותן לכם אפשרות להיות מבודדים עד כמה שניתן במהלך כל שלבי השימוש בצימר דיסקרטיות ואנונימיות. אלו מתחילים כבר בשלב הזמנת הצימר. באתר הצימר יצוין כי ישנה שמירה על דיסקרטיות, וכי בעל הצימר נוהג בסודיות מוחלטת.
ברוב סוגי הצימר, הצימר עצמו נמצא על שטח המגורים של בעל המקום, והוא מקבל אתכם בברכה בכניסה למתחם. בתחום הצימרים המבודדים ייתכן ותעדיפו כי על שטח הצימר לא יהיו מבנים נוספים, ואם כן אז שיהיו בכניסה נפרדת. בעלי צימרים אשר מציעים דיסקרטיות ברמה כזאת, יכולים אף להציע כי הם עצמם לא יהיו במקום בעת הכניסה לצימר, יושאר עבורכם מפתח במקום מוסכם מראש ותוכלו להגיע ולצאת ללא הפרעות מיותרות.

אטרקציות פרטיות: כדי ליהנות מהשהות בצימר מבודד תרצו בוודאי ליהנות מכל האטרקציות שצימר יכול להציע. הזכרנו כבר את נושא הספא שהופך להיות בעייתי. מאחר ובתחום הצימרים המבודדים אין אפשרות להצמיד ספא אל הצימר, בעלי צימרים רבים מציעים קשר עם שירותי עיסוי שונים עד לפתח הצימר, כך שעל שמירת הסודיות, אתם יכולים ליהנות מטיפולים על טיפולים שונים מכל הסוגים. כמו כן שירותי הזמנת אוכל זמינים בדרך כלל בצימרים מסוג זה.
במתחמי צימרים רבים ישנה בריכה וגם זו חוויה שחבל לוותר עליה. צימרים מבודדים יוקרתיים וסוויטות פרטיות מציעים לעיתים רבות בריכה פרטית. כדאי לוודא כי הבריכה שלכם אינה משותפת עם צימרים נוספים, וכי היא צמודה לצימר. במקרים כאלו, מתחם המבנה עצמו, החצר והבריכה יהיו מחופים מכל עבר בגדר אטומה וגבוהה שמבטיחה כי בכל שלב בחופשה שלכם אין איש אשר יכול להפריע לדיסקרטיות אותה אתם דורשים.

סודיות מובטחת: אם לא די בכך, תוכלו לבקש ולמצוא צימרים שמאפשרים לכם מקסימום של דיסקרטיות. לשם כך צימרים רבים אינם חושפים את מיקומם המדויק עד להזמנת מקום, כדי למנוע ביקור סקרנים. ישנם צימרים אשר קרובים למרכז ומציעים השכרה לפי שעה, וחוסכים מכם את הצורך לנסוע רחוק בשביל קצת פרטיות, והכי חשוב, בעלי צימרים אלו מבינים את הצרכים שלכם ודואגים להם.