מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

צימרים מומלצים

נמצאו: 11 צימרים עם סאונה

צימרים עם סאונה

חובבי צימרים מושבעים נחלקים לשני סוגים: אלו שחוזרים בכל חופשה לאותו צימר בדיוק, ואלו שמגוונים עד כמה שניתן. דבר אחד משותף לשני הסוגים – כולם רוצים את הטוב ביותר, וכולם יעשו הכל כדי למצוא אותו.
הנוסח הקלאסית היא ברורה – לקבל כמה שיותר בכמה שפחות כסף. לשם כך עליכם לדעת מה אתם מצפים למצוא בצימר שלכם, ולמה אינכם זקוקים.
ישנן כמה אטרקציות בסיסיות שצימרים מציעים, וכמה שהן תוספות.
כיום כמעט אין מקובל למצוא צימר שאין בו ג'קוזי, מרפסת גדול עם נוף מרהיב, מיטה גדולה, טלוויזיה ענקית עם חיבור ללוויין ודי וי די ומטבחון. המחיר הבסיסי של כל צימר כולל את כל אלו, ואם נתקלתם בצימר שאינו כולל אותם, אולי כדאי שתשקלו מחדש להגיע אליו. אבל ישנם צימרים רבים הכוללים אקסטרות שונות ששוות בהחלט את האקסטרא כסף.

איזה אטרקציות ישנן: קמין בצימר הוא תוספת מרהיבה שהופכת בילוי חורפי בצימר לרומנטי במיוחד. זוגות רבים בוחרים לצאת לחופשה דווקא בחורף כי המחירים יותר נמוכים, ויש יותר זמן פנוי. במקרים כאלו האש הבוערת כמו במדורת השבט של פעם, מדליקה את אש האהבה החייתית והפרועה.

בריכה פרטית הינה תוספת מהנה במיוחד לצימרים. אין חופשה טובה בלי טבילה רטובה בבריכה, ים או נחל, וכאשר מדובר בבריכה צמודה, שאפשר לקפוץ אליה, ומיד חזרה אל תוך החדר. זהו פשוט תענוג. ישנם אף צימרים עם בריכה מקורה ומחוממת שמתאימה אף לחודשי החורף הקרים.

אטרקציה חדשה מיוחדת במינה: אך האטרקציה הגדולה ביותר והחדשנית ביותר היא הסאונה הפרטית בצימר משלכם. כיום ניתן ליהנות מצימרים אשר צמודה אליהם סאונה אמיתית בגודל טבעי, כמו במלונות היוקרה הגדולים ביותר.
אחרי שתנסו פעם אחת, לא תבינו איך יצאתם עד היום לחפשה וויתרתם על הבילוי בסאונה.
סאונה זה קודם כל בילוי. לשבת יחדיו ולהירגע בחמימותה של סאונת אדים טובה. אלו מנקים את נקבוביות העור, פותחים את קנה הנשימה, ומעודדים הזעה אשר פולטת מהגוף חומרים רעילים. סאונה ידועה כדרך טיפולית מהנה ואיכותית כדי להפיג מתחים ועצבים. והרי זוהי הסיבה בדיוק לשמה יצאתם לחופשה. לשכוח מהלחץ, להסתלבט וליהנות. בילוי אמיתי בסאונה הוא קודם כל חוויה דיסקרטית ופרטית. זוהי הסיבה שהזדמנות לבלות בסאונה משלכם, לבדכם, שווה זהב.

חוויה תרבותית: בתרבויות רבות נהוג להיכנס לסאונה, והיא נחשבת לבילוי יוקרתי שמיועד לאצולה. הטורקים נהנים לנוח בחמאם. שהוא מבנה גדול שבתוכו נמצאת אבן גדול ורותחת אשר פולטת אדים, וזהו אף מקום חברתי, בו מקבלים עיסוי חזק וקשוח שמשחררים היטב את השרירים. בשבדיה הקרה, נהוג לקבל טיפול מיוחד בסאונה רותחת. טיפול זה כולל שהייה בסאונה ועיסוי מיוחד באמצעות הצלפות קלות של ענפי רכים, ולאחר מכן האמיצים ביותר יוצאים בעוד גופן מזיע וקופצים למי קרח קרים. לשוק שבמעבר בחום חזק לקור חזה יש לפי האמונה השבדית השפעות רפואיות נהדרות.
אצל האמריקאים, הסאונה היא מקום מפגש לאנשי עסקים בקלאבים יוקרתיים. ידוע שזהו מקום נוח לשיחות ראשוניות בתחום העסקים משום שהחום והלחות הופכים את כולם לנינוחים ורגועים.
כעת בילוי מפואר זה נכנס ותופס גם אצלנו, ובקרוב לא יהיה צימר מבלי סאונה צמודה.

בצימרים כאלה אפשר לרוב לקבל בנוסף לטיפוח בסאונה עיסוי מרגיע אשר משלים את החוויה, וישנם גם כמה מעסים בארץ אשר התמחותם נוגעת לטיפול בתוך הסאונה.
בשל אופייה היוקרתי, והחוויה האינטימית שהיא משרה, הסאונה היא מקום נהדר עבור זוגות אשר רוצים לבלות זמן איכותי ורומנטי יחדיו בסוף השבוע, וכדאי להם מאד להזמין צימר שכולל גם את האטרקציה הזאת.