מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

צימרים מומלצים

נמצאו: 101 צימרים עם נוף

צימרים עם נוף

ארצנו מגוונות בנופייה ובערכי הטבע הרבים אשר היא מציעה לנו, ובאופן טבעי, כך גם הצימרים הממוקמים בה. ניתן אף להגיד כי לכל נוף הקיים בארץ, קיים צימר הצופה אליו. ממרומי רמת הגולן והחרמון, אל עמק החולה, ואצבע הגליל. מהגליל העליון, אל התחתון והמערבי. מחורש הכרמל הרענן, אל חופי הים הצהבהבים. מהרי יהודה, ים המלח, הנגב השקט, והמדבר המתעתע.
אז היכן כדאי לבחור את הצימר, בו תשאפו אוויר הרים, ותצפו את נוף עוצר נשימה?
לפניכם מגוון מקומות מומלצים לבחירת הצימר הצופה אל הנוף שלכם, בעונות השנה השונות.

רמת הגולן: רמת הגולן מהווה מוקד משיכה לתיירות לאורך כל ימות השנה. יש האומרים כי רמת הגולן לובשת ארבע שמלות בארבע עונות השנה. בחורף, בעיקר צפון רמת הגולן, מתכסה שכבה לבנה של שלג. זהו מחזה מרהיב ביופיו, אותו וודאי תשמחו לראות מחלונו של צימר חמים בעודכם טובלים בג'קוזי. קיימים צימרים רבים בצפון הגולן שאף צופים למרומי החרמון. באביב לובשת רמת הגולן מעטה ירוק רענן, עם שלל פרחים ציבעוניים המעטרים אותו. זוהי עונה נפלאה לבלות ימים נעימים של חופשה, וכן לעזוב את הצימר מידי פעם לטובת טיולים באיזור. בקיץ וודאי תבחרו את הצימר שלכם צופה אל מקווה מים כמו אל הכנרת, או אל נחלי הגולן הקרירים, השוברים את הצהבהבות העוטפת את הבזלת השחורה של הרמה. קיים היצע גדול מאוד של צימרים עם נוף אשר צופים לכנרת, מדרום רמת הגולן.

הגליל: בגליל ממוקמים צימרים אשר צופים אל מרחבי החורש הים תיכוני המכסה שטחים נרחבים בו. תוכלו למצוא צימרים בגליל העליון והמערבי הצופים אל מרומי הר מירון, אל נחל כזיב הרענן, אל עמק החולה רחב הידיים. ברבים מהמיצפים שהוקמו לאורך פסגות הגבעות בגליל, קיימים צימרים רבים המהווים מוקד פרנסה ליושביהם, ועל כן תמצאו עצמכם לעיתים בצימרים הפונים לכיווני נוף רבים. כמו כן, הכרמל מציע לנו צימרים עם נוף גם לחורש היפיפה, וגם, בחלק מהצימרים, בשילוב עם הים התיכון המצוי לרגלי הכרמל.

עמק החולה: לא נקפח את החיץ הקיים בין רמת הגולן לאצבע הגליל, עמק החולה. בעמק החולה תמצאו צימרים הצופים אל רמת הגולן והחרמון ממזרח ומצפון, ואל אצבע הגליל ממערב, וכן אל מרחביו השטוחים ומוריקים של העמק. בו בעת וודאי תפגשו, אפילו בצפייה מחלון הצימר, להקות ציפורים נודדות עוברות מעל לראשכם. זהו מחזה מרהיב, אשר שווה את הנסיעה הארוכה צפונה.

מדבר יהודה וים המלח:
ים המוות והמדבר הסגפני הופכים לנוף עוצר נשימה המתפרש אל מול עיניכם באם תבחרו לשהות באיזור. אומנם איזור המלונות העמוס של עין בוקק, הוא המוכר במיוחד, אולם קיימים צימרים רבים וחדשים הפרושים ביישובים המצויים לחופי ים המלח. רובם כמובן יפנו את עיניכם לנוף ים המלח, והרי מואב שנמצאים כבר בממלכת ירדן. זהו נוף מרגיע ועוצר נשימה. יפה במיוחד לראות את הניגוד שבין צבעיו העזים את ים המלח היקר שלנו, אל מול צהבהבות המדבר ממעל.

הנגב והערבה: ברחבי המדבר, המתפרש על שטח המהווה כ-65% משטחה של מדינת ישראל, תמצאו צימרים מדבריים יפים ומרגיעים הצופים את השקט של המדבר, ואת מרחביו המרגיעים. את רוב הצימרים תממצאו בקיבוצים ובמושבים הפרושים במרחבי הנגב, ולאורך הערבה. הנוף המדברי יכול לשמש כאמצעי ניתוק ורוגע לצופים בו, וכן לנוף המושך מטיילים לחקור אותו, באם מזג האוויר מאפשר זאת.

כל נופי הארץ בוודאי שווים ביקור והצצה, אולם על מנת שאכן תצפו בהם ממרפסת הצימר שלכם, מהחלון הגדול, או מהחצר העוטפת את הצימר, מומלץ לבדוק ולבקש צימר שאכן פונה למרחבי הנוף המבוקשים. צימרים רבים יציגו תמונות עם הנוף הנשקף מהם, אולם לא כל הצימרים המצויים ברשותם אכן פונים אל אותו נוף מקסים. בדקו את הנושא, כדי שתוכלו ליהנות מחופשתכם, עם המון נוף בעיניים.

שתהיה לכם חופשה מהנה!