מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

צימרים מומלצים

צימר או מלון

צימר או מלון

צימר או מלון

כמו בכל נופש יש התלבטות מה לבחור צימר או מלון?
מהם השיקולים , מה מתאים יותר, האם זו חופשה זוגית, האם חופשה משפחתית ובאמת במהלך השנים האחרונות חלו תפניות בנושא.
במחצית העשור האחרון כל תהליך הנופשים בצימרים תפס תאוצה , אך ישנם גם בתי המלון . ובאמת זה מאוד תלוי מה אתה מחפש בחופשה שלך...

אדם המחפש אינטימיות ופרטיות מרבית וליהנות מחופשה זוגית וייחודית עם בן / בת זוגו ומחפש את הלבד והשקט , לאכול ארוחת בוקר פרטית בזמן שמתאים לך , לאכול בבקתה או בחוץ במרחבים.
לראות הרבה נוף וירוק , להיכנס לצימר שלך ולהיות עטוף בתוך הרומנטיקה ואינטימיות מבלי שמהקיר המקביל המחבר את החדר השני , הוא ישמע קולות ילדים או קולות בכלל...

בבחירת חופשה בצימר או בבית מלון אנשים הבוחרים לבוא לצימר ולנפוש יש באפשרותם לברור ולבדוק האם באותו הזמן נופשות משפחות בצימרים הנוספים שבמתחם, כי במידה כן והם רוצים חופשה פרטית וזוגית ולא לנפוש את חופשתם הרומנטית והפרטית לקולות ילדים אז הם יכולים לבחור צימר אחר שבאותו הזמן שהם נופשים לא יהיו משפחות נופשות במתחם. לעומת זאת בבית מלון אין אפשרות לברור ולבדוק אם יש משפחות שנופשות או לא, מדובר במאות חדרים שנמצאים במתחם אחד , אשר כל חדרי המלון אוכלים את הארוחות שלהם בחדר אוכל משותף וגדול , הארוחה לא יכולה להיות אינטימית ורגועה כשמדובר בהרבה אנשים מסביב. המדובר לעיל הוא במקרה של חופשה זוגית רומנטית.

במקרים רבים כאשר מדובר בחופשה משפחתית העדפה של האנשים יכולה לנוע בין צימרים לבין בתי מלון, להלן השיקולים :

בחופשת הקיץ משפחות רבות יוצאות לחופשה שנתית עם ילדיהם ובמקרים לא מעטים בוחרים לנפוש בבתי מלון וזאת מהסיבה שהישראלי המצוי מעדיף בדרך כלל את ה"הכל כלול" החופשה בבתי מלון שהילדים וההורים נמצאים במקום אחד עם בריכה , ארוחות, פינוקים והכל משולם ואין דאגה של ארוחות למהלך היום.

אך היום ישנה מגמה שהולכת ומתרחבת של משפחות רבות הבאות לנפוש גם בחגים ובחופשים בצימרים וזאת מהעובדה שהם מוצאים לנכון לנפוש עם משפחותיהם בצימרים וליהנות מטבע , מרחבים , אטרקציות ובילויים במהלך כל החופשה ולא להישאר במקום אחד, בצימרים גם ישנה האפשרות של לשבת בחוץ עם המשפחה להדליק את המנגל ולנפנף בכיף בכל שעה שנראית לך. בצימר אתה יכול ליהנות מחופשה משפחתית אינטימית ורגועה אע"פ שישנם משפחות שיוצאות בקבוצות ונוח להם יותר לשהות בבתי מלון בשל הכמות המספרית שלהם , מבחינת אכלוס לא כל צימר יכול לאכלס משפחות , או מס' משפחות ולכן ההעדפה של הנופשים תהיה לנפוש בבית מלון.

ולכם קוראינו היקרים תעשו את שיקוליכם איפה מתאים לכם ולבני משפחתכם לנפוש והעיקר שתיהנו...

צימר או מלון

אולי יעניין אתכם גם...