מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

צימרים מומלצים

נמצאו: 98 צימרים רומנטיים

צימרים רומנטיים

צימר רומנטי - מדוע לחפש כזה צימר?
מה זה רומנטיקה בעצם? מה מביא אנשים לחפש חופשה איכותית בצימר רומנטי בצפון או בצימר בכלל ?
מהו הצורך האנושי שמביא אותנו לחפש את הצימר היוקרתי, האיכותי וכמובן עם מוטיב הרומנטיקה הגדול ביותר...
רומנטיקה – זהו יסוד הרגש והחוויה הנפשית הפנימית בתחום מסוים ובאמת מי לא אוהב ריגושים, להרגיש מיוחד, יוקרתי, נוצץ, נחשק ואהוב וכשאתה רוצה להרגיש כך אתה גם תחפש לנפוש בצימר רומנטי כזכ שכל תחושות היוקרה, האהבה, עינוגים ותחושת הרומנטי שאלו הן תחושות מרגשות עם רחשי אהבה ומעלילות אהבים חקוקים בו. בתוך כולנו חבוי הצורך להרגיש אהובים נאהבים ולאהוב במידה כזו או אחרת וכשאנחנו יוצאים לחופשה עם בן זוג/בת זוג אנחנו רוצים לחוות מחדש את ניצוצות האהבה, החום, הרומנטיקה וזאת הסיבה שכולנו נחפש בחופשה החלומית והזוגית שלנו את הצימר הרומנטי ביותר וברוב המקרים זה גם יהיה צימר בצפון ששם הרומנטיקה, הפסטורליות הרוגע, השלווה, העונג אוחזים ידיים וצועדים לעבר השקיעה עם רומנטיקה חושניות ותחושת אהבה מקסימאלית. כאשר לא נשכח את הסממנים המובהקים של חופשה כזאת, שכוללים בתוך הצימר את הג'קוזי ספא הגדול העגול או המלבני החם והמבעבע עם קצף אמבט בתוכו ופרחי ורדים פזורים בתוך המים, את בקבוק היין המחכה לידו עם שני גביעים, מגבות/חלוקי רחצה, מלטפים ואיכותיים, מיטה גדולה בסמוך לג'קוזי עם מצעים נקיים איכותיים ויוקרתיים המשדרים עונג, חושניות ורומנטיות בעוצמות חזקות.
לכל התחושות הללו נוסיף את הנרות הריחניים הפזורים ודולקים באורם העמום, ריחות שמנים ארומטיים , ריח קטורת בריחות משכרים של לכל התחושות הללו נוסיף את הנרות הריחניים הפזורים ודולקים באורם העמום, ריחות שמנים ארומטיים, ריח קטורת בריחות משכרים של יסמין, קינמון, וניל, ורד ועוד דולקת בצימר ורק מוסיפה לעוצמת הרומנטיקה והאהבה השוררת בצימר.
 
צימרים רומנטיים
בכל צימר, או לפחות ברוב הצימרים, ניתנים גם פינוקים נוספים לנופשים כגון: עוגות,עוגיות, פירות העונה ושוקולדים אשר מוסיפים לזמן השהות בצימר הרומנטי גם צד נוסף של מתיקות ועונג מסוג אחר.
אחרי כל העונג בתוך הצימר יוצאים החוצה לחצר הצימרים הרומנטיים, שחלק בלתי נפרד מהם היא חצר פורחת ושוקקת, נוף מרהיב, אוויר צלול וחופש ואל נשכח שגם בשעות הערב על החצר של הצימר להיות מוארת באורות רבגוניים ורומנטיים, רהוט גן מפנק ושקט לאחר התפנקות בחצר הצימרים הרומנטית, רצוי להיכנס לצימר להשתרע על המיטה המרווחת והמפנקת ולראות סרט רומנטי ומרגש במערכת הקולנוע שבצימר. בשביל להשלים את האווירה בהרבה צימרים רומנטיים שאני מכיר ניתן להזמין ארוחת ערב לצימר ולאכול לאור נרות, ניתן גם להזמין עיסוי רומנטי מפנק שמגיע עד אליכם לצימר וכך אפשר לסיים את הערב הרומנטי בצימר המפנק והמענג.
למחרת בבוקר לקום בשעת בוקר מאוחרת לאחר לילה קסום, לקבל ארוחת בוקר טעימה, אנינה ועם טעם של עוד עד לצימר לאכול ולהתענג ולנסות להנציח לעד את הרגעים הקסומים שחוויתם בצימר הרומנטי ולאחר כל זאת לנסוע חזרה לחיי השגרה שלכם ולדעת שאתם תחזרו שוב לחוות את החופשה הרומנטית שהטביעה את חותמה והשפעותיה ילוו אתכם ימים רבים ואתם תדעו שלא רחוק היום שתחזרו לחוות את הריגושים והיופי שבשהייה בצימר רומנטי , כי הטוב שהוא עושה והאנרגיה שהוא טען אתכם היא רבה ובעלת עוצמות חזקות, כי הרי כבר אמרתי ואומר שוב הלא מהו צימר רומנטי?

זהו צימר שיש בו מרגשי האהבה או מעלילות אהבים...