מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

צימרים מומלצים

נמצאו: 69 צימרים יוקרתיים

צימרים יוקרתיים

אתרי נופש רבים מדורגים ברמת חמישה כוכבים, רמת אירוח יוקרתית, אך איך באמת כדאי לבדוק יוקרה של נופש?

יש אלו שיגידו שאת איכות המקום מדרגים לפי כוכבים, כמו בבתי המלון, המחיר והאיכות בבתי המלון הם אלו שבדרך כלל מצביעים על טווח וסוג השירותים המוצעים וכך גם רמת האבזור.
אך כאשר הנופש הוא כוללני, כמו למשל אם הגעתם להתפנק ולנקות את הראש אך בסוויטה הצמודה אליכם ישנה משפחה עם ילדים, אני בספק אם אכן תהנו מהנופש..
אך לעומת זאת, ישנם מגוון צימרים לזוגות,למשפחות ובהם הנופש יותר פרטי ועליו ניתן לומר יוקרתי.

אין ספק שישנים הרבה אתרי צימרים ונופש המגדירים עצמם כבעלי צימרים יוקרתיים אך לאורך השנים ניתן לראות את השדרוג בתחום הצימרים, ובקלות ניתן להבחין בין צימר יוקרתי לצימר פשוט יותר.
וזה לרוב נתון לטעמו האישי של הגולש, יש אלו שיראו צימר מסויים ויפסלו אותו מסיבות אישיות ויש כאלה שיאהבו אותו ועבורם הוא היוקרתי ביותר.

אבל איך ניתן לבחון יוקרה של מקום? מעבר לעיצוב? ולטעם האישי?
- בנייה ועיצוב, זה הפרמטר הראשון, האם המקום מרווח ומתוכנן נכון, כך שהמטבח לא צמוד לאזור הלינה, והג'קוזי דווקא כן קרוב למיטה.
- האבזור, עד כמה הריהוט מתאים בעיצוב ובגוונים אחד לשני, וכמובן עד כמה הוא איכותי, לא תמיד ניתן לראות זאת בתמונות, אבל במיוחד בשביל זה ישנו מידע על כל צימר ותמיד תוכלו לשאול את בעלי הצימר
- פינוקים, אם זהו צימר עם בריכה פרטית או צימר עם ספא, כל הפינוקים הללו מוסיפים עניין לצימר ובכך הנופש שלכם יהפוך ליוקרתי יותר.
- פרמטר מאוד חשוב, עוד לפני כל העיצוב הוא האירוח, עוד משיחת הטלפון,שירות וסבלנות של המארחים, כך גם בארוחת הבוקר או אפשרויות ההסעדה במקום, אם כולל פינוקים כמו ספא וכדומה...

כמובן שאם אתם מחפשים צימרים יוקרתיים, היו מכונים לתשלום נאה, כי אם נרצה או לא, השקעה במקום היא השקעה כלכלית של בעלי הצימרים ולכן הדרישה תהיה יקרה יותר.
אבל בהתאם לתשלום כך תהיה רמת ההנאה, החופשה תהיה בלתי נשכחת, מפנקת ומרגיעה, ממנו תצאו עם אנחת רווחה, ותחזרו לשגרה בהרגשה טובה...

אל תשכחו, צוות צימר קלאס יישמח להמליץ לכם על מגוון צימרים יוקרתיים בצפון, וצימרים בכלל לפי דרישותיכם...