מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

צימרים מומלצים

נמצאו: 15 צימרים שמקבלים כלבים

צימרים שמקבלים כלבים

בשנות האלפיים כבר אפשר לומר בבירור – אנחנו אוהבים בעלי חיים. משפחות בעיר ובכפר מחזיקות בעלי חיים למכביר ומחשיבות אותם כחלק בלתי נפרד מהמשפחה שלהם. כלבים וחתולים במיוחד מככבים בסקציה הזו של בעלי חיים שהם חלק מהמשפחה. במחקרים רבים כבר דובר על התועלת החד- משמעית שבעל חיים תורם לדינאמיקה המשפחתית ולאיכות חייהם של הילדים ושל ההורים גם יחד, שכן הם תורמים גם לחינוך לערכים של אהבת הזולת, כבוד ואכפתיות, נתינה ולפעמים גם הקרבה.
אז אם משפחה ישראלית טיפוסית שכזו רוצה לצאת לנופש של כמה ימים, ובדיוק הפנסיון האהוב סגור והחברים לא יכולים, או לא מוכנים, לבוא לשמור על החיות בבית, מה עושים? זהו חלק המדגים את ההקרבה שמוכנים לעשות הבעלים של החיות המקסימות שלהם. הרי הכלב או החתול שנמצא עמנו יומיום בבית, והוא מרגיש שהוא חלק משגרת החיים, איך אפשר לשבור לו את השגרה ולהיעלם לו לשלושה ימים, או אפילו לשבוע? שהרי אי אפשר להסביר לו שהמשפחה רוצה לראות קצת נופים, ולצערנו הרב, אי אפשר לקחת אותם איתנו...
מצבים קורעי לב כאלה לרוב מונעים ממשפחות רבות לצאת לנופש, לפעמים במשך שנים רבות ברצף. שהרי אין שום מצב שבו הכלב האהוב יישאר בבית ללא בני משפחתו, כך הם אומרים, וירגיש עזוב ונטוש. וזה אמנם הדבר הנכון לעשות – כי גם להם יש רגשות, אבל הם לא מבינים שלפעמים בעלי צימרים, שלא לדבר על מלונות ומלוניות למיניהם, לא מקבלים את בן המשפחה האהוב והמיוחד ביותר בהבנה ובחיבוק חם.

יש דבר כזה חופשה עם החיות:
אמנם זה נשמע כמו חלום רחוק, אבל יש כבר כמה זמן תופעה בשוק האירוח הכפרי בארץ שנקראת צימרים בצפון שמארחים בעלי חיים. מכיוון שהיצע הצימרים הוא עצום ועולה במעט על הביקוש, התחרות בענף האירוח הכפרי היא מאוד גדולה ובעל צימר יעשה הרבה כדי לשמח את האורחים ולמשוך אותם לחזור פעם אחר פעם ואחד מהם הוא אירוח של בעלי חיים. זה אמנם חידוש מבחינה רעיונית באירוח הכפרי, אבל החיבור הוא מתבקש – אם כבר נוסעים לחיק הטבע או לספא, למה לא להביא את בעל חיים הביתי שלכם שייהנה גם הוא מאותו טבע, בדיוק כמוכם?
בצימרים המארחים בעל חיים האירוח הוא לכאורה אותו אירוח, רק שבעלי הצימרים אינם מעקמים את אפם למשמע העובדה שיש גם אורח על ארבע שמצטרף לחופשה המשפחתית. לרוב, לבעלי צימרים אלו יש גם בעלי חיים משלהם, והם מבינים את העלויות הגבוהות הכרוכות בדרך כלל בבייביסיטר לחיה או במציאת פנסיון שיענה בדיוק לצרכים של בן המשפחה המיוחד, ויותר מזה – הם מבינים את הקושי שבפרידה מבעל החיים האהוב עליכם ואת הגעגועים העזים שנובעים מכך.
לרוב צימרים אלו הם באמת כאלה המתאימים לאירוח משפחות שלמות, עם קומת גלריה או חדר ילדים שמאפשר לכל בני המשפחה ליהנות מנופש אמיתי ביחד וגם קצת בנפרד. זה מתוך מחשבה על אופי החופשה המאוד מיוחד של משפחה עם הכלב. וגם – אם בקרבת הצימר יש באמת חיות נוספות, החיות שלכם יוכלו לקבל גם זמן איכות עם בני מינם, ולא רק עם בני המשפחה.
מה שיש לשים לב אליו הוא שבעלי צימרים רבים מתנים את השהייה של הכלב בצימר או בקרבתו בכך שהוא מאולף, ואינו פרא בלתי ניתן לשליטה. הקפדה על כלל זה עשויה להקל גם עליכם בביקור, כדי שלא תצטרכו לדאוג לפגיעה ברכוש או בנפש בזמן שאתם רק רוצים לנוח.