מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

צימרים מומלצים

נמצאו: 32 צימרים עם בריכה מחוממת

צימרים עם בריכה מחוממת

צימרים עם בריכה מחוממת  

אחת האטרקציות המבוקשות בצימרים זו בריכת שחייה, ואם כבר בריכה אז שתהיה מחוממת... כאן באתר תוכלו למצוא מגוון צימרים עם בריכה מחוממת לזוגות או למשפחות בלוקיישנים קסומים ברחבי הארץ, מהדרום המדברי ועד לצפון הפסטורלי, מבחר סגנונות של מתחמי אירוח המתאימים ל משפחות עם ילדים, לזוגות אוהבים ולקבוצות חברים. 


כל אחד חולם על חופשה חלומית. לצאת לחופשה זה הדבר הכי כיף בעולם מכמה סיבות. קודם כל מנוחה. כאשר אנו עובדים בעיקר במשך תקופה ארוכה, מתחילה להצטבר עייפות גם של הגוף וגם של הנפש. גורם משמעותי לעייפות הוא לחץ, כי לחץ אינו נעלם בעת שינה, להפך – כאשר אנו ישנים לאחר יום לחוץ ועצבני, השינה הופכת פחות איכותית, ולמחרת נהיה עצבניים שוב. חופשה היא מנוחה מספיק ארוכה כדי שלכוח מהצרות, לנוח ולהירגע.

וכן, גורם נוסף בחופשה הוא ההרגעות שבאה בעקבות המנוחה, ושוב גם הגוף וגם הנפש זוכים ליהנות ממנה. הנפש מסוגלת אט אט להשכיח את צרות היום יום שהעסיקו אותנו, ובעיקר המחשבה הטורדנית כי איננו יכולים לעשות כעת הרבה בתחום העבודה, הופכת בעת חופשה למחשבה מרגיעה שדבר אינו יכול להפריע לנו כעת.
גם השרירים זקוקים למנוחה טובה בעת החופשה. רוב סוגי העבודה מצריכים חזרה רפטטיבית על פעולות מסוימות. נהיגה לוחצת על הגב, עבודה מול מחשב מעייפת את העיניים וכן הלאה. לאורך זמן השרירים שעובדים קשה מתעייפים, וחופשה היא הזדמנות נהדרת עבור שרירים אלו להחלים ולהתחזק.
כל אדם מכניס את עצמו בשלב זה או אחר לשגרה קבועה. בין אם בעקבות דרישות התפקיד שלו: שעות עבודה קבועות ופעילות קבועה, ובין אם בשל שיקולי נוחיות: לדאוג באופן קבוע לבית, לילדים ולבני הזוג. אך אחת לכמה זמן אנו זקוקים לשינוי דראסטי שיכניס את חיינו לפרופורציה. שינוי בצורת חופשה בא לידי ביטוי בכמה אופנים שונים: שינוי אווירה, שינוי שעות פעילות, שינוי תזונה ועוד ועוד. גורמים שהיו עשויים להפתיע אותנו ביום יום הופכים משב רוח רענן בעת חופשה.

גורם מרכזי בחופשה הוא שינוי אורח החיים, לכן מומלץ ורצוי לצאת לחופשה בצימר. צימרים הם שינוי משמעותי בכל אורחות החיים: שינה במקום חדש, בתנאים חדשים, בנוף חדש, רצוי ירוק ויפה וכו'.
הכיף הגדול בצימר שהופך חופשה למשמעותית הוא היכולת לעשות דברים שביום יום איננו יכולים:
לישון עד מאוחר. לאכול ארוחת בוקר בניחותא על מרפסת מול נוף ירוק. להשתכשך בג'קוזי וכהנה וכהנה. דוגמא נהדרת לשינוי כזה היא בשכירת צימר עם בריכה מחוממת באמצע החורף.

זוהי אחת האטרקציות המיוחדות שיש לכמה צימרים ייחודיים להציע. מדובר על פי רוב בצימרים יוקרתיים, אשר האורחים שלהם זוכים בנוסף לכל תנאי הצימר השונים לבריכה איכותית, מקורה ומחוממת, וצמודה לצימר עצמו.

דיברנו על גיוון, הנה גיוון. עצם הרעיון שתהיה בבריכה, דווקא בחודשי החורף, הוא שונה ושובר שגרה באופן משמעותי, לכן הערך המוסף שלו לחופשה הוא גדול במיוחד, במובן של שבירת שיגרה, וכמובן שגם במובן של כיף והנאה. צימרים עם בריכה מחוממת הם אטרקציה יוקרתית, אך למרבה הפלא לא יקרה במיוחד. לעיתים רבות תוכלו באותו מחיר של סוויטה עם מלון שיש לו בריכה מחוממת, לשכור צימר עם בריכה. בעוד במלון, הבריכה נמצאת במרחק רב מהצימר, בתחום הצימרים, הבריכה נמצאת כמעט מרחק קפיצה מדלת הכניסה של הצימר. שלא לדבר על כך שבבית מלון אתם חולקים את הבריכה עם מבקרים נוספים, ובצימר הבריכה יכולה להיות שלכם לגמרי. 

ישנם אמנם מתחמי צימרים בהם בריכה מחוממת אחת מחולקת בין כמה מבנים, אך גם באלו אפשר לבקש באופן מיוחד להשתמש בבריכה באופן פרטי למשך שעה קלה.
ובמקרים אחרים של צימרים יוקרתיים עוד יותר, הבריכה כולה שלכם. לא רק זאת שקיבלתם בריכה פרטית מקורה, אלא שהיא גם מחופה כדי למנוע פגיעה בפרטיותכם וכך גם החצר של הצימר, כך שהגישה מהצימר אל הבריכה וחזרה נעשית בדיסקרטיות מקסימלית.