מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 2 צימרים ברמות

צימרים ברמות

בטח כבר שמעתם לא פעם על צימרים ברמות. חבר לעבודה או קרוב משפחה וודאי כבר סיפר לכם על חופשה מצוינת בה בילה ברמות.
וזו אכן המציאות שאלפי ישראלים פוקדים את המושב הקטן כמדי שנה בשנה בחיפוש אחר קצת מרגוע ובריחה מהמציאות המטורפת של העיר.

אך מהו מושב רמות?
מושב רמות הפסטורלי ששוכן על צלעה של רמת הגולן, הינו אחד ממוקדי הנופש החמים ביותר באזור הכנרת אם לא בצפון כולו.
הסיבה לכך נעוצה במיקומו המדהים שמציע לנופשים בו ליהנות מעולמות רבים ומגוונים.
מצידו האחד הר וסלע ומצדו השני ימת כנרת כחולה וצחה. כך הפך המושב למוקד צימרים חזק ואיכותי שמושך המוני ישראלים אל מחוזו כמדי שבוע בשבוע.
כבר בהקמתו של הכפר בשנת 1969 נזרעו זרעי הצלחתו התיירותית כמעט במקרה.
כמובן שבאותה עת לא חשבו המייסדים על תיירות בכפר שגבל עם סוריה, אלא על כיבוש הארץ ושגשוג חקלאי.
לשם כך הם פיתחו בסביבות הכפר סוגים שונים של חקלאות וירק שמקיפים את הכפר עד עצם היום הזה. ומאחר שהתקשו עדיין במציאת מגורים, בנו תושבי הכפר יחידות מגורים זמניות בשם "המשולשים" שלימים הפכו להיות כפר הנופש הראשון באזור.
כמובן שהיום את מקומם של המשולשים מחליפים צימרים יוקרתיים בבעלות פרטית של רבים מתושבי רמות.
אך על אף זאת המסורת הייחודית של אירוח ותיירות, ורוב הירק והנוי המקיפים את הכפר, עדיין מלווים את המטייל או את הנופש בזמן שהייתו במקום כאילו מבלה הוא בין ראשוני החלוצים בחלקת אדמה בתולית וטבעית כשם שהיה המקום לפני חמישים שנה.
מלבד כאמור היתרון המדהים של הצימרים ברמות, בני ימינו. צימרים ברמות הם מהצימרים הטובים והמשובחים באזור, וכולם עומדים ברשימה ארוכה של סטנדרטים שמבטיחים לאורחים, כי לא משנה באיזה צימר יבחרו, מובטחת להם הנאה מרובה.
רבים מתושבי רמות מתלוצצים לגבי האופן שבו כדאי לבחור צימר ברמות "איך בוחרים צימר ברמות?" כך הם אומרים "מה שתמצא פנוי – תיקח."
בכל הצימרים ברמות מובטחת לאורחים שורה של פינוקים: החל מביתנים בעלי כל השירותים הנדרשים: מטבחון, חדר מקלחת מאובזר וריהוט מלא, וכלה בפינוקים שונים כגון ג'קוזי פרטי, טלוויזיה, מכונת קפה, ועוד כהנה וכהנה הפתעות.
אך הגורם המשותף ביותר לכל הצימרים הללו הוא כמובן הנוף המדהים.
כל צימר משקיף הישר אל קרום המים השקוף והצלול של הכנרת הנשטף בצבעי ארגמן עם שחר ובוהק באור נגוהות בשעת הערביים.
כאמור הסיבה המרכזית להצלחתם של הצימרים ברמות היא לא רק מסורת התיירות המקומית, אלא גם המיקום המעולה של מושב רמות. במרחק של קפיצה קטנה מכל נקודה יכולים הנופשים לקפוץ לטבילה רצינית בכנרת, וליהנות ממתקני הלונה - גל השונים.
מהצד השני רמת הגולן מזמינה לביקור מלכותי בנופיה הפראיים, ובשבילי טיול מדהימים שפשוט חובה לבקר בהם, וזה לא משנה אם יצאתם לדרך ברגל, דוהרים על סוס או רוכבים על טרקטורון 4X4.
כל זמן שבחרתם לצאת אל הטבע המופלא שיש לרמת הגולן להציע, בחרתם בחירה נכונה.
כמובן שעם הבחירה בבילוי בא התיאבון. הנופשים ברמות זוכים גם לבחור בין אפשרויות שונות ומדהימות של מסעדות. איפה תאכלו? מסעדת סטייקים ברמת הגולן או אולי דג שזה עתה נשלה ממי הכנרת במסעדה טבריינית בעלת ניסיון של שנים.
כמובן שגם במושב רמות ישנם כמה מהמסעדות הביתיות המשובחות באזור. רק צריך לבחור.
אז אלו הסיבות שבגינן מושב רמות הוא אזור הצימרים החזק והמדהים שבצפון. כל כך הרבה אקשן, אוכל טוב, פינוקים ופיסת היסטוריה ציונית, הופכים אותו לבילוי שאינו נגמר.
עם נוף מדהים ותושבים מסבירי פנים. סופשבוע בצימר ברמות, הוא פשוט הפתרון המעולה לחיים טובים.